VOLCANO poszukuje kandydatów na stanowisko: Sprzedawca
2019-03-01

OFERUJEMY: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (cały etat) lub umowę zlecenie (jako praca dodatkowa), elastyczny grafik, możliwość rozwoju w ramach struktury sklepu (stanowiska: vm, starszy sprzedawca, zastępca kierownika), wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii, rabaty na zakupy, darmowy strój służbowy

OCZEKUJEMY: entuzjazmu i chęci do pracy, pasji do handlu i kontaktu z ludźmi 🙂

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i terminala, przyjęcie towaru oraz przygotowanie go do sprzedaży, utrzymanie porządku na sklepie i w magazynie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres abuko@volcano.pl

Dane osobowe zamieszczone w nadesłanym CV będą wykorzystane wyłącznie na potrzeby prowadzonej przez VCO SPÓŁKA AKCYJNA (Administrator danych) rekrutacji na stanowisko Sprzedawcy. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga zgody.
* Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji przez Administratora danych.
* Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora danych.
* Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

> POWRÓT DO LISTY OGŁOSZEŃ