Dołącz do
pracowników outlet park

Tutaj znajdziesz atrakcyjne oferty pracy

Tommy Hilfiger – SPRZEDAWCA – DORADCA KLIENTA (M/K)

1 lipca 2021

OPIS STANOWISKA
profesjonalna obsługa Klienta
doradztwo w zakresie doboru oferowanych przez nas produktów
budowanie długofalowych relacji z Klientem
dbanie o estetyczny wygląd salonu

OCZEKIWANIA:
doświadczenie w sprzedaży i indywidualnej obsłudze klienta
łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem
optymizm, rzetelność i zaangażowanie w pracę
wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie i benefity dodatkowe
możliwość rozwoju zawodowego
przyjazną atmosferę w pracy

JOIN THE HILFIGERS !
ABY DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU WYŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ NA ADRES: jobspl@tommy.com
Z DOPISKIEM OUTLET SZCZECIN LUB ZŁÓŻ CV OSOBIŚCIE W NASZYM SKLEPIE

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Hilfiger Stores Sp. z o.o. z siedzibą ul. Emilii Plater 53, 00-113
Warszawa, dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacji w Hilfiger Stores Sp. z o.o. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.”

Aplikując na ogłoszenie, poprzez wysłanie swoich dokumentów aplikacyjnych (CV) na ww. adres mailowy lub w inny sposób dostarczając swoje dokumenty aplikacyjne, powodujesz, że Hilfiger Stores Sp. z o.o. staje się Administratorem Danych Osobowych, które przetwarza zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) w oparciu o przepisy prawa, a w zakresie w jakim podajesz dane niewymagane przez przepisy, na podstawie Twojej zgody wyrażonej przez fakt dobrowolnego podania tych danych w czasie rekrutacji. Administratorem danych jest Hilfiger Stores Sp. z o.o. (dalej: Administrator lub Spółka).
Z Administratorem danych można się skontaktować się w następujący sposób:
• adres korespondencyjny: ul. Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa
• e-mail: iod[at]isecure.pl z dopiskiem „RODO TH”