Salon SIMPLE Outlet Park Szczecin poszukuje pracownika
2018-12-13

Asystent sprzedaży 1/1

Główne zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku to:

•realizowanie planów sprzedażowych
•obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
•kreowanie wizerunku marki zgodnie z filozofią spółki

Od Kandydatów oczekujemy:
•chęci do nauki i poznawania nowych zagadnień
•umiejętności współpracy z innymi

Oferujemy:
•zatrudnienie na umowę o pracę
•pracę dla osób w różnym wieku
•atrakcyjny system motywacyjny
•pracę w stabilnej i znanej firmie
•możliwość indywidualnego rozwoju i awansu
•rozwój umiejętności stylizacji

Miejsce pracy: Salon Sprzedaży Simple Outlet Park Szczecin

Zainteresowanych zapraszamy do aplikacji na adres mailowy outletszczecin@salon.simple.pl
MASZ 20, 30, A MOŻE 40 CZY WIĘCEJ LAT? NIEWAŻNE. LUBISZ MODĘ I UŚMIECH?

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GK Gino-Rossi S.A. w zakresie wskazanym w niniejszym CV/liście motywacyjnym przez okres 6 miesięcy w celu przeprowadzenia i
rozstrzygnięcia kolejnych rekrutacji prowadzonych przez tego pracodawcę. Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem
przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem”.

> POWRÓT DO LISTY OGŁOSZEŃ