Praca w Kakadu
2018-09-13

Lider rynku zoologicznego w Europie środkowo-wschodniej, w związku z dynamicznym rozwojem sieci sklepów zoologicznych Kakadu w Polsce, poszukuje ludzi pełnych pasji i miłości do zwierząt, do pracy na stanowisku kasjer-sprzedawca.

Jeżeli

zwierzęta to Twoje hobby i pasja
umiesz budować dobrą atmosferę w zespole
łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz zapewnić wysoki poziom obsługi klienta
w trudnych sytuacjach umiesz przejąć inicjatywę
cechuje Cię zaangażowanie, odpowiedzialność i uczciwość
jesteś osobą dobrze zorganizowaną
wyrażasz gotowość do pracy w systemie zmianowym, także w weekendy
oraz jeżeli jesteś osobą pełną optymizmu, to właśnie Ciebie szukamy.

Dodatkowe wymagania:

dobra znajomość obsługi komputera
znajomość j.angielskiego (będzie dodatkowym atutem)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

aktywną obsługę klienta
przyjęcie dostaw
dbanie o właściwą ekspozycję towaru
obsługę programu komputerowego i terminala płatniczego
dbanie o porządek w sklepie

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
szkolenia przygotowujące do wykonywania powierzonych zadań
możliwość udziału w rozwoju sieci
ciekawe wyzwania zawodowe
odpowiedzialne i ambitne zadania
atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od osiąganych wyników
udział w programie rabatowym

CV prosimy o przesyłanie na adres mailowy: kier.ops@kakadu.pl lub dostarczenie osobiście do sklepu.

> POWRÓT DO LISTY OGŁOSZEŃ

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszymi

FreshMail.pl