Oferta Pracy Neonail
2019-05-18

Poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca Klienta w Neonail  w  Outlet Park Szczecin.

Etat: niepełny
Typ Umowy: Umowa zlecenie

Opis stanowiska:
• Wsparcie klienta w procesie zakupowym,
• Doradztwo w zakresie stylizacji paznokci zgodnie z aktualnymi trendami,
• Dbałość o ekspozycję towaru,
• Przyjmowanie dostaw i obsługa systemu wewnętrznego.

Wymagania:
• Zainteresowanie branżą kosmetyczną, trendami i nowinkami,
• Mile widziane doświadczenie lub wykształcenie kosmetyczne,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Znajomość obsługi kasy fiskalnej,
• Komunikatywność, dyspozycyjność i empatia.

Oferujemy:
• Pełne przeszkolenie produktowe oraz wdrożenie stanowiskowe,
• Ścieżkę rozwoju pracownika,
• Umowę o pracę po okresie próbnym,
• Atrakcyjne zniżki na nasze produkty,
• Kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport,
• Pakiet medyczny,
• Elastyczne godziny pracy dopasowane do indywidualnych potrzeb,
• Długotrwałą współpracę i inwestowanie w najlepszych pracowników,
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
• Znakomitą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację za pomocą linku:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cosmo Group z siedzibą w Poznaniu przy ul. Jasielskiej 10a zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

> POWRÓT DO LISTY OGŁOSZEŃ