Dołącz do
pracowników outlet park

Tutaj znajdziesz atrakcyjne oferty pracy

Mountain Warehouse – Starszy sprzedawca / key holder

24 lutego 2021

Mountain Warehouse to jeden z liderów branży outdoorowej w Wielkiej Brytanii, aktualnie to firma mająca ponad 200 sklepów w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA, Niemczech i w Polsce.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Starszy sprzedawca / key holder

Miejsce pracy: Szczecin Outlet Park

Zadania:

·         Kierowanie zmianą podczas nieobecności kierownika sklepu

·         zarządzanie towarem oraz wdrażanie promocji sprzedażowych

·         odpowiedzialność za wyniki finansowe na Twojej zmianie oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.

Wymagania:

·         mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta

·         doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej

·         znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·         umowa o pracę w wymiarze 1/2 lub 3/4 etatu z możliwością dopracowania do pełnego etatu

·         możliwość awansu po okresie próbnym

·         elastyczny grafik pracy

·         duże zniżki na nasze produkty

·         kartę sportową Multisport i dostęp do platformy Mybenefit.

CV prosimy przesyłać na adres: mountainwarehouse.szc@gmail.com lub dostarczenie bezpośrednio do sklepu

Sklep Mountain Warehouse

Outlet Park Szczecin

(91) 810-68-08