Dołącz do
pracowników outlet park

Tutaj znajdziesz atrakcyjne oferty pracy

Mountain Warehouse – Sprzedawca

24 lutego 2021

Mountain Warehouse to jeden z liderów branży outdoorowej w Wielkiej Brytanii, aktualnie to firma mająca ponad 200 sklepów w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA, Niemczech i w Polsce.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: Szczecin – Outlet Park

Zadania:

·         zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta,

·         dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru (visual merchandising) zgodną ze standardami marki.

Oferowany wymiar etat: 1/4 lub 1/2

Wymagania:

Jeśli:

·         jesteś osobą kontaktową,

·         praca w zespole sprawia Ci przyjemność,

·         szybko się uczysz i chcesz się rozwijać,

To nam wystarczy! Wszystkiego Cię nauczymy podczas szkoleń wstępnych.

Oferujemy:

·         elastyczny grafik,

·         szkolenia,

·         możliwość awansu,

·         pracę w młodym i pełnym energii zespole,

·         pakiet socjalny w tym karta Multisport,

·         duże zniżki na nasz asortyment.

CV prosimy przesyłać na adres: mountainwarehouse.szc@gmail.com lub dostarczenie bezpośrednio do sklepu

Sklep Mountain Warehouse

Outlet Park Szczecin

(91) 810-68-08