Dołącz do
pracowników outlet park

Tutaj znajdziesz atrakcyjne oferty pracy

Mountain Warehouse – Kierownik Zmiany/Supervisor

20 stycznia 2022

Mountain Warehouse to jeden z liderów branży outdoorowej w Wielkiej
Brytanii, aktualnie to firma mająca ponad 200 sklepów w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA, Niemczech, Austrii, Nowej Zelandii oraz Polsce.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Zmiany/Supervisor

Miejsce pracy: Szczecin – Outlet Park

Zadania:

·         Kierowanie zmianą podczas nieobecności kierownika sklepu

·         Zarządzanie towarem oraz wdrażanie promocji sprzedażowych

·         Odpowiedzialność za wyniki finansowe na Twojej zmianie

·         Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta

Wymagania:

·         Doświadczenie w pracy w sklepie

·         Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta

·         Doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej

·         Znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·         Umowa o pracę

·         Elastyczny grafik pracy

·         Duże zniżki na nasze produkty

·         dostęp do platformy MyBenefit (w tym karta multisport)

Oferty prosimy przesyłać na adres mailowy: mountainwarehouse.szc@gmail.com lub bezpośrednio do sklepu