Dołącz do
pracowników outlet park

Tutaj znajdziesz atrakcyjne oferty pracy

Konsultant ds sprzedaży i obsługi klienta

6 maja 2020

Perfumerie Outlet Amora.pl w Szczecinie (Outlet Park Szczecin ul. Struga 42) poszukuje nowego pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:
– kontakt z klientami
– prezentacja oferty
– informowanie o produktach
– doradztwo i sprzedaż produktów dopasowanych do oczekiwań Klienta

Wymagania:
– dyspozycyjność min 80/160 godzin w miesiącu ( w tym weekendy)
– komunikatywność, rzetelność, uczciwość
– dynamika w działaniu oraz dobra organizacja pracy
– zaangażowanie w wykonywana pracę
– umiejętność współpracowania z innymi pracownikami
– wysoka kultura osobista
– mile widziane doświadczenie w handlu i sprzedaży

Oferujemy:
– umowę o pracę/zlecenie pełen etat lub 1/2 do wyboru
– stałe wynagrodzenie + premia uznaniowa
– miłą atmosferę w pracy
– rabaty pracownicze oraz nagrody produktowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy: praca@amora.pl w tytule “Doradca Szczecin”