KIEROWNIK SALONU- BIALCON
2018-10-07

Firma Bialcon istnieje na rynku od 1992 roku. Stworzona została przez Barbarę Chwesiuk, która do dzisiaj jest główną projektantką. Obecnie firma posiada sieć sprzedaży liczącą 60 salonów firmowych w całej Polsce. Siedziba oraz główny zakład produkcyjny znajdują się w Białej Podlaskiej.Proponowane przez BIALCON kolekcje są odpowiedzią na potrzeby kobiet ceniących elegancję oraz proste, ale niebanalne fasony.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: KIEROWNIK SALONU
Miejsce pracy: Szczecin – Outlet Park

Obowiązki na stanowisku:
– zarządzanie pracą personelu
– aktywny udział w procesie sprzedaży
– dbanie o wysoką jakość obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy
– realizacja planów sprzedażowych

Nasze oczekiwania:
– umiejętności organizowania i planowania pracy, zorientowania na wyniki
– posiadanie zdolności przywódczych
– doświadczenie w sprzedaży detalicznej min. 3 lata
– umiejętności pracy w zespole
– umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– wynagrodzenie- podstawa + premia od sprzedaży
– możliwość zdobywania nowych doświadczeń
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres: outlet.szczecin@bialcon.pl
oraz dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lub dostarczenie osobiście do salonu BIALCON.

> POWRÓT DO LISTY OGŁOSZEŃ