Dołącz do
pracowników outlet park

Tutaj znajdziesz atrakcyjne oferty pracy

Courir – Sprzedawca

26 maja 2021

Sprzedawca w sklepie multibrandowym COURIR – C.H Outlet Park Szczecin

Sklep Multibrandowy COURIR , mający w swojej dystrybucji marki takie jak: NIKE, ADIDAS, PUMA, CONVERSE, CAT, MERREL, LA COSTE, FILA, VANS,
CHAMPIONS, TOMMY HILFINGER, ELLESSE, LOS ANGELES DODGERS, NEW YORK YANKEES poszukuje osoby na stanowisko: Sprzedawca w salonie Courir.

Pełny etat, umowa o pracę

Miejsce pracy: C.H Outlet Park Szczecin

Twoje zadania:
• profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy (nauczymy Cię, jeżeli
nie umiesz)
• doradztwo w zakresie doboru oferowanych przez nas produktów (pokażemy Ci jak)
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy (to musisz wynieść już z domu…)
• dbanie o estetyczny wygląd salonu (pracowitość jest pożądana)

Nasze oczekiwania:
• łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientem
• optymizm, rzetelność i zaangażowanie w pracę
• wysoka kultura osobista
• umiejętność pracy w zespole i dyspozycyjność

Co oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w młodym, dynamicznym zespole
• przyjazną atmosferę w pracy

Czekamy na Twoje CV!
Link: https://www.olx.pl/oferta/praca/sprzedawca-w-sklepie-multibrandowym-courir-ch-outlet-park-szczecin-CID4-IDJL8ev.htm