Amora.pl ogłoszenie o prace.
2019-05-15

Perfumeria Outlet Amora.pl w Szczecinie ( Outlet Park Szczecin ul. Struga 42 ) poszukuje nowego Pracownika na stanowisko:

Konsultant ds.sprzedaży.

Opis stanowiska

– kontakt z klientami

– prezentacja oferty

– informowanie o produktach

– doradztwo i sprzedaż produktów dopasowanych do oczekiwań Klienta

Wymagania

– dyspozycyjność min 120-168 godzin w miesiącu (w tym weekendy)

– łatwość w nawiązywaniu kontaktów

– komunikatywność, rzetelność, uczciwość

– zaangażowanie w wykonywaną pracę

– umiejętność współpracowania z innymi pracownikami

– wysoka kultura osobista

– mile widziane doświadczenie w handlu i sprzedaży

Oferujemy

– stabilne zatrudnienie na podstawie UMOWĘ O PRACĘ pełny etat ( możliwość 3/4 lub 1/2)

– wynagrodzenie podstawowe + dodatkowa atrakcyjna comiesięczna premia + premie produktowe

– zniżki pracownicze na zakup produktów w naszej Perfumerii

– przyjazny i pomocny zespół

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres praca@amora.pl wraz ze zdjęciem z dopiskiem “Doradca Szczecin”.

Nie czekaj- dołącz do nas !

> POWRÓT DO LISTY OGŁOSZEŃ