Dołącz do
pracowników outlet park

Tutaj znajdziesz atrakcyjne oferty pracy

Adidas/ Reebok – poszukuje pracownika na stanowisko sprzedawcy

24 marca 2021

PRACA

Sprzedawca – ADIDAS/REEBOK

Firma ACTIVE MG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. zatrudni ambitną i odpowiedzialną osobę na stanowisko: Sprzedawca

Studenci zaoczni oraz osoby nieuczące się

Miejsce pracy: Outlet Park

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa klienta,
  • praca z towarem,
  • prace porządkowe w salonie i magazynie.

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i zaangażowanie,
  • dobra prezencja,
  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane),
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziane).

Oferujemy

  • szkolenia produktowe,
  • interesującą pracę w młodym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem motywacyjnym w postaci premii,
  • miłą atmosferę w pracy.