Wielkie przeceny w Outlecie
2014-06-23

Weekend za pół ceny rozpocznie CenoBranie, czyli wielką letnią wyprzedaż w Outlet Park Szczecin.

W weekend 28-29 czerwca ceny w wybranych sklepach Outlet Park będą jeszcze niższe niż na co dzień! – W Outlecie z zasady okazji nigdy nie brakuje, na najbliższy weekend postaraliśmy się jednak o jeszcze większe promocje – mówi Mariusz Machnicki, dyrektor Outlet Park Szczecin. – Weekend za pół ceny to święto specjalnych cen, które da początek letniej wyprzedaży, jaka potrwa niemal do końca lipca.

Podczas Weekendu za pół ceny okazyjnie będzie można kupić m.in. akcesoria damskie w Cropp/House – 50 % rabatu przy zakupie 2 i więcej sztuk; wybrane modele butów Gabor z rabatem do 80 %; wybrane modele butów Gino Rossi – druga para za 1 zł; wybrane modele: butów damskich i męskich z rabatem do 80%, pasków z rabatem do 75% i torebek z rabatem do 60% w Kazar; garnitury w Lancerto – 50% rabatu od ceny regularnej; okrycia, krawaty i koszule w Lavard do 90% rabatu; spodnie marki Lee do 70% rabatu w Lee Wrangler; kurtki skórzane damskie i męskie do 70%, torby skórzane do 60%, buty skórzane damskie do 70% taniej w LKJ czy wybrane torebki, buty, odzież i galanterię skórzaną w Wittchen do 50% taniej.

Do akcji włączy się także część gastronomiczna. Pełna oferta na www.outletpark.eu/aktualnosci/50-extra-rabatu.html-0.

Weekend za pół ceny daje początek CenoBraniu, czyli letnim wyprzedażom w Outlet Park Szczecin, które potrwają do 27 lipca. CenoBranie to jeszcze atrakcyjniejsze niż na co dzień promocje: ubrania, buty, walizki, torby, dodatki i akcesoria – ogromny wybór, różnorodna oferta i każdego dnia nowe, jeszcze niższe ceny.

Oferty są ograniczone czasowo i ilościowo, dlatego warto śledzić asortyment sklepów na bieżąco. Najświeższe informacje o aktualnych promocjach znajdują się na stronie www.outletpark.eu/promocje oraz profilu FB/OutletPark.

 

> POWRÓT DO BIURA PRASOWEGO

logo

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszymi