Weekend za pół ceny w Outlet Park Szczecin
2014-04-08

Aż 50 do 90 proc. taniej i to od cen outletowych będzie można zrobić zakupy w weekend, 12-13 kwietnia, w Outlet Park Szczecin podczas specjalnego Weekendu za pół ceny. W najbliższą sobotę i niedzielę w szczecińskim outlecie maksymalna przecena ubrań, butów, kosmetyków, dodatków i akcesoriów, także tych do domu.

Zapraszamy na weekend wyjątkowych okazji – mówi Mariusz Machnicki, Dyrektor Outlet Park Szczecin. – Outletowe ceny tniemy o kolejne 10, 20, 50, a nawet 90 procent. Warto się o tym przekonać.
I tak tylko w ten weekend m.in. w Tatuum wybrane modele sukienek, spodni i bluzek stanieją aż o 90 proc., w Cropp/House oraz Reserved/Mohito druga sukienka będzie za połowę ceny, a Gabor zaoferuje od 60 do 70 proc. przeceny na buty. Także w Kazar od 50 do 70 proc. tańsze będą wybrane modele butów i pasków, Puere o 70 proc. przeceni garnitury, a Willsoor o 50 proc. wybrane modele koszul, płaszczy i kurtek wiosennych. O połowę stanieją w Lee/Wrangler spodnie, w Pumie wybrany asortyment, a w Magra płaszcze, kurtki skórzane i marynarki. Ochnik natomiast o 20 proc. przeceni skórzane kurtki i torebki. Rabaty dotyczą także wyposażenia domu i części gastronomicznej. Dajar zaoferuje 50 proc. rabatu na przybory do kuchni, a North Fish mirunę z prażoną cebulką i dodatkami za jedyne 15 zł po okazaniu FishBonu dostępnego na terenie Galerii.
W załączeniu informacja prasowa.
> POWRÓT DO BIURA PRASOWEGO

logo

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszymi