Outlet przecenia o połowę
2013-12-23

Pierwsze zimowe wyprzedaże w Szczecinie zaczną się tuż po Świętach w Outlet Park. 28 i 29 grudnia podczas Weekendu za pół ceny będzie tam można zrobić zakupy taniej nawet o 50 proc.

Impreza rozpoczyna w Outlecie CenoBranie, czyli cykliczną, wielką wyprzedaż sezonową. Przeceny potrwają do lutego, jednak na ostatni weekend grudnia sklepy przygotowują dodatkowe, atrakcyjne promocje.
Przed nami weekend pełen fantastycznych okazji – mówi Mariusz Machnicki, dyrektor Outlet Park Szczecin. – Ceny outletowe tniemy na pół, co oznacza maksymalną przecenę ubrań, dodatków, butów, kosmetyków czy akcesoriów do domu.
I tak, Ochnik oferuje 50 proc. rabatu na wszystkie kożuchy, futra i torebki oraz dodatkowe 10 proc. od ceny outlet na wszystkie kurtki. W Lee Cooper będzie 50 proc., w Big Star 30 a w Bytomiu 20 proc. upustu na cały asortyment. Wybrane modele butów Kazar stanieją nawet o 80 proc., a w McArthur drugą parę butów będzie można kupić za połowę ceny. W salonie Hi-Tec modele marki Martes będą tańsze o 70 proc., wybrane modele marki Hi-Tec o 60 proc., a za 50 proc. mniej bę-dzie można kupić wybrane modele butów, kurtek oraz rękawic narciarskich marki Elbrus. W Empi-ku wyprzedaż sięgnie 70 proc. Do akcji promocyjnej dołączy także część gastronomiczna Outletu.
Pełna oferta promocji: www.outletpark.eu/tabela-rabatow/
> POWRÓT DO BIURA PRASOWEGO

logo

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszymi