Outlet Park Szczecin odwiedzany jeszcze chętniej
2014-03-04

Od otwarcia Outlet Park Szczecin minęło 1,5 roku, a liczba klientów stale rośnie. W styczniu i w lutym br., w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku, częstotliwość odwiedzin wzrosła blisko o 30 proc. Najnowsze dane za styczeń i luty potwierdzają, że odpowiedzialność Outlet Park Szczecin nadal zwyżkuje. W styczniu br. obiekt zanotował 33 proc. więcej klientów niż rok wcześniej, a w lutym br.wzrost wyniósł 21 proc.

To bardzo dobra wiadomość – mówi Mariusz Machnicki, dyrektor Outlet Park Szczecin. – Widać, że formuła outletu doskonale przyjęła się na zachodniopomorskim rynku, a klienci doceniają naszą ofertę. Dbamy o to, żeby podtrzymać zainteresowanie zakupami wysyłając regularne newslettery z ofertą oraz poprzez dodatkowe akcje z promocjami, jak Weekend za pół ceny czy najnowsza PrzeCenna Sobota.
Właśnie ruszyła wiosenna odsłona kampanii outdoorowej Outlet Park Szczecin, która jest kontynuacją działań marketingowych rozpoczętych jesienią 2013 roku przez agencję reklamową EVENEMA. Nowa platforma komunikacyjna to przede wszystkim kreacja pełna humoru, absurdu i pikanterii, a jej głównym założeniem jest podkreślenie rabatowej oferty Outlet Park.
> POWRÓT DO BIURA PRASOWEGO

logo

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszymi