Otwarcie nowej części Outlet Park Szczecin
2017-08-07

15 września br. o godz. 10 otwarta zostanie nowa część Outlet Park Szczecin, która powstała w ramach III etapu realizacji inwestycji.

Po rozbudowie, w Outlet Park Szczecin znajdzie się łącznie 120 sklepów, 1200 miejsc parkingowych oraz 3 800 mkw dodatkowej powierzchni handlowej.
Ostatni etap Outlet Park Szczecin został wynajęty w 100%. Do grona najemców dołączą outletowe sklepy takich marek jak: Guess, Solar, Bagatelle, Pierre Cardin czy Home & Cook.

16 września o godz. 10:00 zapraszamy Klientów Outlet Park na specjalne wydarzenie z okazji otwarcia.
W ramach zabaw i konkursów przygotowane zostaną dla Klientów 3 strefy: multimedialne boiska do gry w piłkę nożną, strefa mody z poradami stylistki oraz strefa dla dzieci z warsztatami kreatywnymi.
Klienci tego dnia będą mogli wygrać bony na zakupy o wartości 50zł i 100 zł.

Jeszcze w sierpniu natomiast zapraszamy Klientów do zabawy konkursowej Uśmiechnij się w Outlet Park Szczecin! 2500 zł w bonach na zakupy, tyle wygra osoba, która zrobi zakupy w Outlet Park
za min. 50 zł, uwieczni swoją radość zakupów na zdjęciu i zbierze na stronie konkursowej wśród internautów największą liczbę głosów. Konkurs rozstrzygnięty zostanie w dniu otwarcia Outlet Park Szczecin.

Outlet Park Szczecin wybudowany został w listopadzie 2012 roku. W ubiegłym roku centrum odwiedziło 3,5 mln osób, co dało 1 miejsce w Polsce wśród centrów outletowych. Po zakończeniu rozbudowy Outlet Park Szczecin będzie jednym z największych obiektów tego typu w Polsce.

> POWRÓT DO BIURA PRASOWEGO

logo

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszymi