Nowa strona OUTLET PARK Szczecin
2015-03-12

Outlet Park Szczecin uruchomił nową stronę internetową.

Witryna, dostępna pod adresem www.outletpark.eu – w przejrzysty sposób przedstawia ofertę Outlet Park.
Jej głównym zadaniem jest zebranie i pokazanie w jednym miejscu szerokiego spektrum ofert, promocji oraz rabatów gwarantowanych każdego dnia. Wdrożona strona jest w pełni responsywna, przez co jest również wygodna dla użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych.

Za kreację i wdrożenie serwisu www odpowiedzialny był zespół agencji reklamowej EVENEMA.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce nowy serwis internetowy. Mamy nadzieję, że efekt wsłuchiwania się w opinie naszych klientów będzie dla Państwa zadowalający. Liczymy, że nowy układ strony przypadnie Państwu do gustu, a nawigacja w przystępny sposób ułatwi wyszukiwanie atrakcyjnych ofert. – powiedział Mariusz Machnicki dyrektor Outlet Park Szczecin.

Za stworzenie serwisu odpowiedzialny był zespół agencji reklamowej EVENEMA. W ramach projektu opracowano architekturę informacji serwisu, makiety, kreacje graficzne oraz wdrożono system zarządzania treścią.

Agencja EVENEMA na co dzień obsługuje Outlet Park Szczecin w obszarze marketingu, reklamy i public relations.

Outlet Park Szczecin to jedna z pierwszych inwestycji w Polsce łączących zalety centrum handlowo – rozrywkowego oraz centrum wyprzedażowego. Największe i jedyne centrum wyprzedażowe w Zachodniopomorskim, w którym znajduje się również pierwsze na Prawobrzeżu kino i supermarket. Outlet Park oferuje w sklepach markowe produkty co najmniej 30 procent taniej od cen w regularnych sklepach, codziennie, przez cały rok. W grudniu 2012 roku Outlet Park został okrzyknięty zwycięzcą prestiżowego konkursu Eurobuild Awards w kategorii New Shopping Centre of the Year – Poland. W tym roku ruszyła druga faza budowy Outlet Park Szczecin, dzięki której pod koniec 2015 roku outlet powiększy się o blisko 5 tys. mkw.

> POWRÓT DO BIURA PRASOWEGO

logo

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszymi